Меню
Газ для дому Онлайн
Простий додаток для контролю постачання газу для вашої оселі
Повернутись до всіх статей

MegaWatt: як новий сервіс змінив процес купівлі газу та електроенергії для малого та середнього бізнесу

24.04.2020

Забути про відділення з чергами, паперові накладні та просто купувати газ і електроенергію з телефону для комерційних об'єктів -

Керівник проекта Александр Башкаленко про свій новий сервіс купівлі газу та електроенергії для малого та середнього бізнесу

Для бізнесів покупка газу та електроенергії в невеликих обсягах зазвичай супроводжується труднощами. Це як мати справу з деякими банками, коли кожну третю маніпуляцію з рахунком потрібно супроводжувати походом у відділення. І якщо в банківській сфері вже існують банки без відділень, в яких можна завести рахунок онлайн і тут же оформити кредит, то, купуючи газ або електроенергію, підприємці як і раніше щомісяця відчувають на собі всі принади паперової тяганини. Не зважаючи на те, що у компаній-монополістів типу облгазу або обленерго вже з'явилися Особисті кабінети та менеджери стали вести листування з клієнтами через Вайбер, процедура покупки й обслуговування залишилася колишньою.

Ідея спростити процес купівлі газу та електроенергії для невеликих підприємців прийшла до нас раптово. На той час ми з братом вже більше 5 років активно працювали над продажами енергоресурсів у великих обсягах (а це і газ, і електрика, і навіть паливо для авто). І ми подумали, а чому б не почати продавати газ і електроенергію в маленьких обсягах на маленькі підприємства? Розуміючи, що головне для НЕВЕЛИКИХ компаній, які стануть нашими основними клієнтами, - це ціна, ми почали думати, як її зменшити.

Відповідь, як це зробити, була очевидна – автоматизувати ті процеси в роботі, які можна автоматизувати. В Облгазі або обленерго, де компанії зараз купують газ або електрику, працює понад 100 500 співробітників – і частина з них задіяна в складному процесі обслуговування. Оплата за їх роботу включена у вартість послуги. Якщо автоматизувати процеси і таким чином скоротити витрати на персонал, можна знизити вартість газу та електрики для підприємців на 10-15%. Ми вирішили зробити повністю автоматизований онлайн-сервіс для покупки енергоресурсів і запустили проект в розробку.

На створення нового сервісу у нас пішло два роки. Сотні годин роботи десятків фахівців-розробників програмного забезпечення, юристів, дизайнерів, маркетологів, ілюстраторів, дикторів та ін. – і ми змогли автоматизувати до 90% робіт! Зараз я можу з упевненістю сказати, що це надтехнологічний сервіс покупки енергоресурсів для бізнесу в Україні.

Назвали Сервіс просто - MegaWatt.

MegaWatt - перша в Україні повністю автоматизована платформа, що дозволяє невеликим бізнесом-юридичним особам купувати газ і електроенергію онлайн. Без паперових документів, відвідувань відділень і зустрічей з менеджерами. Такого рівня розробка в цій сфері-поки єдина на українському ринку.


У MegaWatt все працює за принципом: «зайшов, натиснув, купив, забув».

У нас немає персональних менеджерів, які пишуть вам ціну щомісяця в Вайбере. У нас немає величезної кількості папірців, які ви відправляєте туди і назад по Новій пошті кожен місяць пачками. У нас все прозоро, відкрито і просто. За допомогою MegaWatt купувати газ і електрику для підприємців стало легко: не виходячи з дому або офісу підписати контракт, замовити газ або електрику, використовувати його, заплатити за нього, підписати акт/рахунок/Дод.угоду. І все це законно і дешевше. Ще зовсім недавно таке було неможливо навіть уявити!

MegaWatt - такий же офіційний постачальник газу та електроенергії, як і інші компанії на ринку, але з очевидними перевагами:

  1. Економія часу. Енергоресурси для бізнесу можна замовити з будь-якої точки світу, цілодобово. Програма ніколи не спить і завжди працює.

  2. Зручність. Ми не користуємося поштою, не друкуємо папірці. Всі процеси проходять в особистому кабінеті, використовується електронний підпис. Також в особистому кабінеті можна знайти статистику своїх покупок, відстежувати різницю між замовленим і спожитим обсягами в розрізі кожного місяця або дня, бачити прогнози споживання на майбутні періоди і т.д.

  3. Економія грошей. При покупці через MegaWatt можна заощадити 15% на енергоресурсах.

Так чому дешевше і наскільки?

MegaWatt дозволяє економити до 15%. Це сервіс, в якому 90% роботи співробітників роботизована. У Сервіс впроваджена програма, яка сама формує всі документи, обробляє замовлення, запити, номінує, повідомляє, розподіляє обов'язки, контролює виконання і не отримує зарплату! Таким чином MegaWatt знижує ціну газу та електроенергії в порівнянні зі звичними постачальниками цієї послуги та економить гроші клієнтів.

Кому підійде MegaWatt?

Сервіс замислювався для малого та середнього бізнесу. Це програма / digital-інструмент / paperless-проект/інтернет-магазин природного газу та електрики, створений саме для невеликих споживачів - юридичних осіб.

Тепер будь-який ресторан, спортзал, салон краси, склад, офісний центр, торговий центр, кінотеатр або маленький цех може замовити газ або електрику без зайвих складнощів, витрати часу і нервів.

«Я таке вже бачив в Інтернеті!»

Часто, навіть не спробувавши користуватися сервісом, нам кажуть: «я таке вже десь бачив!». Такого ви ще не бачили. Це поки єдина в цій сфері розробка такого рівня.

«Зручно, хочу собі в квартиру купити електрику і газ!»

MegaWatt до цього готовий, а ось закон і інфраструктура – ні. Як тільки покращиться законодавство щодо обслуговування фізичних осіб і зміняться ринкові умови, сервіс буде відкритий не тільки для бізнесу.


Підпишіться на новини від MEGAWATT

та отримуйте найсвіжіші новини першими

Більше новин
Created by OwlWeb Team & BookKeeper SaaS LLC