MEGAWATT - це зареєстрована та запатентована платформа для продажу енергоресурсів онлайн.

часті запитання

Відповіді на найбільш поширені запитання щодо співпраці з MEGAWATT

Хто ви такі?

Компанія MEGAWATT є офіційним трейдером (продавцем) природного газу та електроенергії в Україні. У Нашої компанії є всі дозволи та ліцензії на провадження такої діяльності.

Завдяки реформі енергетичного ринку України 2015 року, кожен споживач природного газу може вільно обирати постачальника з найпривабливішими умовами та вигідними тарифами.

Чому мені це цікаво?

Тому що, ми пропонуємо:

  • мінімізувати документообіг (тому що все підписується онлайн не виходячи з дому/офісу/кафе)

  • зберегти ваш час (тому що не треба нічого заповнювати повторно)

  • зберегти ваші гроші (ми завжди пропонуємо конкурентну ринкову ціну)

  • додати зручності при купівлі енергоносіїв (все лише у вашому кабінеті, всі документи / акти / договори / рахунки / оплати, усе зберігається у вашому кабінеті назавжди!)

  • то багато іншого

Як саме це працює?

Ви є юридична особа будь якої форми власності і ви споживаєте природний газ для власних потреб (будь яких власних потреб, окрім перепродажу).

Як відбувається транспортування та облік?

Ви є юридична особа будь якої форми власності і ви споживаєте природний газ для власних потреб (будь яких власних потреб, окрім перепродажу).

В мене немає ЕІС коду, що це таке?

Згідно закону

Я хочу роздрукований документ.

Згідно закону про електронні довірчі послуги, ви можете в любий момент вигрузити із свого особистого кабінету та роздрукувати підписаний КЕП (ЕЦП) документ який є законодавчо офіційним документом.

детальніше
Якщо у мене в кінці місяця сформувалась переплата, тобто я використав менше, ніж купив.

У вас є дві опції:

  • Ви натискаєте в особистому кабінеті - «повернуті передплату» і ми автоматично вертаємо гроші в строк передбачений законом України

  • Ви використовуєте свою переплату в наступному замовленні. Сума буде автоматично відніматись від суми наступного рахунку.

Якщо я використав більше газу?

Система запропонує вам зробити додаткову заявку на додатковий об’єм ( = фактичний об’єм мінус вже куплений об’єм) вам буде виставлено рахунок згідно актуальної ціни на дату формування нової заявки. Ви сплачуєте рахунок і все.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ 

EIC-код – код енергетичної ідентифікації суб'єкта ринку природного газу та/або електричної енергії, визначений за правилами Європейської мережі операторів газотранспортних систем (ENTSO-G) та Європейської мережі операторів систем передачі (ENTSO-E) з метою уніфікації та однозначної ідентифікації суб'єктів ринку природного газу та електричної енергії, розміщених на об'єктах газової та електричної інфраструктури, у тому числі для участі у регіональних (міжнародних) газових та електричних ринках та для забезпечення спрощення процедур зміни постачальників природного газу та електричної енергії, електронного обміну даними між суб'єктами ринків. Дані коди забезпечують гармонізований електронний обмін даними з учасниками ринку.

EIC-код присвоюється кожному учаснику ринків газу та електроенергії від виробників, імпортерів, та облгазів до кінцевих споживачів заводів, складів, магазинів, та населенню

Кожному суб'єкту ринків природного газу та електричної енергії або точці комерційного обліку може бути присвоєно лише один EIC-код.

Це означає, що у вашого підприємства може бути лише один EIC-код, але, якщо у вашого підприємства є більше одного приміщення, яке споживає природний газ або електроенергію, і в них встановлено окремі лічильники, то кожному такому лічильнику може присвоюватись окремий EIC-код точки комерційного обліку.

В Україні діють два типи місцевих Органів видачі EIC-кодів:

- в газовій галузі - Оператор газорозподільної системи (Облгаз / Міськгаз) присвоює EIC-коди споживачам, що приєднані до газорозподільної системи відповідного оператора, та відповідні EIC-коди їх точок комерційного обліку (за необхідності).

 - в електроенергетичній галузі - Оператор розподільних мереж (обленерго) присвоює ЕІС-коду точці комерційного обліку електричної енергії (лічильнику), а не людині або об’єкту, яким вона володіє, номерних знаків чи числових кодів. Тому присвоєння EIC-коду не порушує права та релігійні переконання українців. Про це нагадали в Національній комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Обленерго та Облгаз приствоюють ЕІС-код для для систематизації своєї діяльності з розподілу електричної енергії, та природного газу, згідно вимог нормативно-законодавчих актів України

Як дізнатись свій ЕІС-код

Якщо Ви вже споживали природний газ або електроенергію, скоріш за все, у вас існує присвоєний вашому підприємству ЕІС-код

Дані про ЕІС-код, зазвичай, містяться у Договорах на розподіл природного газу з місцевим Облгазом або Міськгазом, або ж у договорах на доступ до електричних мереж з місцевим Обленерго. В іншому випадку, ви можете зателефонувати до місцевого Облгазу або Обленерго и запросити, щоб Вам надали інформацію стосовно присвоєного Вам ЕІС-коду.

Як отримати ЕІС-коду разі його відсутності

Будь-який споживач може звернутися до місцевого Оперетора ГРМ, з яким він веде пряму взаємодію з проханням про присвоєння йому коду. Присвоєння ЕІС-коду відбувається на основі заповненої суб’єктом ринку природного газу «заявки на отримання коду EIC». Після чого Оператор ГРМ вносить його у власну базу даних та передає ці дані оператору ГТС.

АБО

Будь-який споживач може звернутися до місцевого Обленерго, з яким він веде пряму взаємодію з проханням про присвоєння йому коду. Присвоєння ЕІС-коду відбувається на основі заповненої суб’єктом ринку електричної енергії «заявки на отримання коду EIC». Після чого Обленерго вносить його у власну базу даних та передає ці дані до Укрєнерго.

При цьому, не потрібно проводити процедуру отримання ЕІС-коду двічу, оскільки, кожному суб'єкту ринків природного газу та електричної енергії або точці комерційного обліку може бути присвоєно лише один EIC-код.

Побутовим споживачам в Україні ЕІС-коди були присвоєні автоматично. Оператор присвоює EIC-код окремій точці комерційного обліку.

ico

MEGAWATT використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом та сервісом.

Ми аналізуємо трафік та налаштовуємо рекламу завдяки вашій участі.

Якщо ви погоджуєтесь з використанням cookies, найтисніть “Дозволити”